Tab Tamer (2.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
