Tab Tamer (2.0.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Access
lt: Priėjimas

en: Display
lt: Rodymas

en: Custom
lt: Savitas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Route name
lt: Maršruto pavadinimas
