Tab Tamer (2.0.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Access
lv: Piekļuve

en: Display
lv: Ekrāns

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Route
lv: Maršruts

en: Weight for @title
lv: Svars @title
