Tab Tamer (2.0.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Access
ml: പ്രവേശനം

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Route
ml: മാര്‍ഗ്ഗം
