Tab Tamer (2.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Access
mn: Хандалт

en: Display
mn: Харуулах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
