Tab Tamer (2.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
