Tab Tamer (2.0.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Access
pl: Dostęp

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Custom
pl: Własne

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Route
pl: Trasa

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: No items.
pl: Brak elementów.

en: Route name
pl: Nazwa trasy
