Tab Tamer (2.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Access
ps: لاس رسی

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Tabs
ps: ټوپونه
