Tab Tamer (2.0.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Access
ro: Acces

en: Display
ro: Afișaj

en: Custom
ro: Personalizat

en: Tabs
ro: Taburi

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Route
ro: Rută

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Route name
ro: Nume rută
