Tab Tamer (2.0.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Access
ru: Доступ

en: Display
ru: Отображение

en: Custom
ru: Собственная

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Route
ru: Маршрут

en: Link name
ru: Имя ссылки

en: Link title
ru: Заголовок ссылки

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Route name
ru: Название маршрута
