Tab Tamer (2.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
