Tab Tamer (2.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Display
te: చూపు
