Tab Tamer (2.0.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Access
th: การเข้าถึง

en: Display
th: แสดงผล

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Route
th: เส้นทาง

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: Route name
th: ชื่อเส้นทาง
