Tab Tamer (2.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى
