Tab Tamer (2.0.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Access
uk: Доступ

en: Display
uk: Показ

en: Custom
uk: Власний

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Route
uk: Маршрут

en: Link name
uk: Ім'я посилання

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Route name
uk: Назва маршруту
