Tab Tamer (2.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Access
ur: رسائی

en: ID
ur: شناخت

en: Route
ur: روٹ
