Tab Tamer (2.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Access
vi: Truy cập

en: Display
vi: Hiển thị

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Link title
vi: Tiêu đề của liên kết

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
