Taxonomy Access Control Lite (8.x-1.6) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Settings
bg: Настройки

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Visibility
bg: Видимост

en: Permissions
bg: Права
