Taxonomy Access Control Lite (8.x-1.6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Access control
ta: அணுகல் கட்டுப்பாடு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Visibility
ta: பார்க்கக்கூடிய நிலை

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்
