Taxonomy Access Control Lite (8.x-1.7) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Access control
be: Кантроль доступа.

en: Settings
be: Налады

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Permissions
be: Правы
