Taxonomy Access Control Lite (8.x-1.8) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Settings
cs: Nastavení

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Permissions
cs: Oprávnění
