Taxonomy Access Control Lite (8.x-1.8) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Access control
hi: अभिगम नियंत्रण

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Vocabularies
hi: शब्दावलीया

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ
