Taxonomy Access Control Lite (8.x-1.8) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Access control
ro: Control acces

en: Settings
ro: Setări

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Permissions
ro: Permisiuni
