Taxonomy Access Control Lite (8.x-1.9) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Access control
ms: Kawalan akses

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Vocabularies
ms: Perbendaharaan kata

en: Visibility
ms: Darjah penglihatan

en: Permissions
ms: Kebenaran
