TacJS (7.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: more
bs: još

en: Comments
bs: Komentari

en: Overview
bs: Pregled

en: All
bs: Sve

en: Source
bs: Izvor

en: Languages
bs: Jezici

en: details
bs: detalji
