TacJS (7.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Close
am: ዝጋ

en: Source
am: ምንጭ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: info
am: መረጃ
