TacJS (7.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Top
bo: འགོ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Other
bo: གཞན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: info
bo: ཆ་འཕྲིན།

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང
