TacJS (7.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Title
hu: Cím

en: title
hu: cím

en: Status
hu: Állapot

en: deny
hu: tiltott

en: Read more
hu: Tovább

en: more
hu: tovább

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: More
hu: Több

en: Support
hu: Támogatás

en: Overview
hu: Áttekintés

en: all
hu: mind

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Top
hu: Teteje

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: All
hu: Mind

en: Bottom
hu: Alja

en: Advanced
hu: Haladó

en: Disclaimer
hu: Korlátozott felelősségi nyilatkozat

en: Other
hu: Egyéb

en: Allow
hu: Engedélyezett

en: Deny
hu: Tiltott

en: Default state
hu: Alapértelmezett állapot

en: Close
hu: Bezár

en: source
hu: forrás

en: Source
hu: Forrás

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Middle
hu: Közép

en: Expire
hu: Lejár

en: Info
hu: Infó

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Credit
hu: Hitel

en: details
hu: részletek

en: day(s)
hu: nap

en: Mandatory
hu: Szükséges

en: info
hu: információ

en: Expiration time
hu: A lejárat ideje

en: IP address
hu: IP-cím

en: close
hu: bezárás

en: Comment Title
hu: Komment cím

en: More info
hu: További információk

en: Videos
hu: Videók

en: allow
hu: engedélyezett

en: Show icon
hu: Ikon mutatása

en: Read more link
hu: Továbbolvasás hivatkozása

en: Cookie name
hu: Süti neve

en: Hashtag
hu: Kettőskeresztes címke

en: Privacy policy
hu: Adatvédelmi irányelvek
