TacJS (7.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Read more
ps: نور ولولی

en: more
ps: نور

en: Comments
ps: څرګندونې

en: More
ps: نور

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: All
ps: ټول

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Other
ps: نور

en: Allow
ps: پرېښل

en: Close
ps: تړل

en: Source
ps: سرچينه

en: Info
ps: مالومات
