TacJS (7.0.0-beta3) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: More
bn: আরও

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: All
bn: সমস্ত

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: info
bn: তথ্য

en: IP address
bn: IP ঠিকানা
