TacJS (7.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: deny
cy: gwrthod

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: more
cy: mwy

en: Comments
cy: Sylwadau

en: More
cy: Mwy

en: Overview
cy: Arolwg

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: All
cy: I gyd

en: Advanced
cy: Uwch

en: Other
cy: Arall

en: Allow
cy: Caniatau

en: Deny
cy: Gwrthod

en: Close
cy: Yn agos

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Credit
cy: Credyd

en: details
cy: manylion

en: day(s)
cy: diwrnod(au)

en: Mandatory
cy: Gorfodol

en: info
cy: gwybodaeth

en: allow
cy: caniatau

en: Show icon
cy: Dangos eicon
