TacJS (7.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: title
el: τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: deny
el: απαγορεύεται

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: more
el: περισσότερα

en: Comments
el: Σχόλια

en: More
el: Περισσότερα

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: all
el: όλα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Top
el: Κορυφή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: All
el: Όλες

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Other
el: Άλλο

en: Allow
el: Επιτρέπεται

en: Deny
el: Απαγορεύεται

en: Default state
el: Εξ' ορισμού κατάσταση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Source
el: Πηγή

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Info
el: Πληροφορίες

en: details
el: λεπτομέρειες

en: day(s)
el: ημέρα(ες)

en: Mandatory
el: Υποχρεωτικό

en: info
el: πληροφορία

en: IP address
el: διεύθυνση IP

en: More info
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: allow
el: επιτρέπεται
