TacJS (7.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: title
kk: аты

en: Status
kk: Жағдайы

en: deny
kk: рұқсат етпеу

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Overview
kk: Шолу

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: All
kk: Барлық

en: Other
kk: Басқа

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Deny
kk: Рұқсат етпеу

en: Languages
kk: Тілдер

en: details
kk: мәліметтер

en: info
kk: ақпарат

en: allow
kk: Рұқсат беру
