TacJS (7.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (72 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: title
pl: tytuł

en: deny
pl: odrzuć

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: more
pl: więcej

en: Comments
pl: Komentarze

en: More
pl: Więcej

en: Social networks
pl: Portale społecznościowe

en: Support
pl: Wsparcie

en: Overview
pl: Przegląd

en: all
pl: wszystkie

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Top
pl: Góra strony

en: All
pl: Wszystko

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Disclaimer
pl: Klauzula informacyjna

en: Other
pl: Inne

en: Allow
pl: Zezwól

en: Deny
pl: Odrzuć

en: Default state
pl: Domyślny stan

en: Close
pl: Zamknij

en: Source
pl: Źródło

en: Languages
pl: Języki

en: Middle
pl: Środek

en: Expire
pl: Wygasa

en: Info
pl: Informacja

en: Orientation
pl: Orientacja

en: details
pl: szczegóły

en: Mandatory
pl: Wymagane

en: info
pl: informacja

en: IP address
pl: Adres IP

en: More info
pl: Więcej informacji

en: Videos
pl: Filmy

en: allow
pl: zezwól

en: Close popup
pl: Zamknięcie wyskakującego okna

en: Audience measurement
pl: Pomiar oglądalności

en: Personalize
pl: Personalizacja

en: Manage services
pl: Zarządzanie usługami

en: Privacy policy
pl: Polityka prywatności

en: By continuing to scroll,
pl: Poprzez kontynuowanie przewijania,

en: If you continue to browse this website,
pl: Pozostając na tej stronie

en: you are allowing all third-party services
pl: zgadzasz się na korzystanie ze wszystkich zewnetrzynych usług

en: This site uses cookies and gives you control over what you want to activate
pl: Ta witryna używa plików cookie i pozwala wybrać na które chcesz zezwolić

en: OK, accept all
pl: OK, akceptuję wszystko

en: Preference for all services
pl: Preferencja dla wszystkich usług

en: Protecting your privacy
pl: Ochrona prywatności

en: By allowing these third party services, you accept their cookies and the use of tracking technologies necessary for their proper functioning.
pl: Zgadzając się na korzystanie z usług zewnętrznych, akceptujesz ich pliki cookies oraz wykorzystanie technologii śledzących, niezbędnych do ich funkcjonowania.

en: This service does not use cookie.
pl: Ta usługa nie korzysta z plików cookie.

en: This service can install
pl: Ta usługa może zainstalować pliki cookie

en: This service has installed
pl: Ta usługa zainstalowała pliki cookie

en: This service has not installed any cookie.
pl: Ta usługa nie zainstalowała żadnego pliku cookie.

en: View the official website
pl: Zobacz oficjalną stronę internetową

en: Cookies manager by tarteaucitron.js
pl: Cookies menadżer od tarteaucitron.js

en: Show/hide informations about cookie storage
pl: Pokaż/ukryj informacje o zapisie plików cookie

en: Cookies management panel
pl: Panel zarządzania plikami cookies

en: Cookie detail for
pl: Szczegóły plików cookie dla

en: on our site
pl: na naszej stronie

en: (new window)
pl: (nowe okno)

en: Allow all cookies
pl: Zezwól na wszystkie pliki cookies

en: Deny all cookies
pl: Zablokuj wszystkie pliki cookies

en: is disabled.
pl: jest nieaktywna.

en: Advertising network
pl: Sieć reklamowa

en: Ad networks can generate revenue by selling advertising space on the site.
pl: Sieci reklamowe mogą generować przychody ze sprzedaży powierzchni reklamowej na stronie.

en: The audience measurement services used to generate useful statistics attendance to improve the site.
pl: Usługi pomiaru oglądalności wykorzystywane są do generowania przydatnych statystyk potrzebnych w doskonaleniu strony.

en: Social networks can improve the usability of the site and help to promote it via the shares.
pl: Sieci społecznościowe mogą poprawić użyteczność serwisu i pomóc w promocji za pośrednictwem udostępniania strony.

en: Video sharing services help to add rich media on the site and increase its visibility.
pl: Usługa udostępniania wideo pomoże dodać multimedia do strony i zwiększyć jej ogladalność.

en: Comments managers facilitate the filing of comments and fight against spam.
pl: Zarządzanie komentarzami ułatwia komentowanie i zwalcza spam.

en: Support services allow you to get in touch with the site team and help to improve it.
pl: Usługa pomocy technicznej pozwala skontaktować się z administratorem witryny i pomaga ją udoskonalić.

en: APIs are used to load scripts: geolocation, search engines, translations, ...
pl: APIs służą do ładowania skryptów: geolokalizacji, wyszukiwarek, tłumaczenia, ...

en: Services to display web content.
pl: Usługi do wyświetlania treści internetowych.
