TacJS (7.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: Title
sv: Titel

en: title
sv: titel

en: deny
sv: neka

en: Read more
sv: Läs mer

en: more
sv: mer

en: Comments
sv: Kommentarer

en: More
sv: Mer

en: Social networks
sv: Sociala nätverk

en: Overview
sv: Översikt

en: all
sv: alla

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Top
sv: Överst

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: All
sv: Alla

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Advanced
sv: Utökad

en: Disclaimer
sv: Ansvarsfriskrivning

en: Other
sv: Övriga

en: Allow
sv: Tillåt

en: Deny
sv: Neka

en: Default state
sv: Förvalt läge

en: Close
sv: Stäng

en: Source
sv: Källa

en: Languages
sv: Språk

en: Expire
sv: Upphör

en: Info
sv: Information

en: Orientation
sv: Orientering

en: Credit
sv: Kredit

en: details
sv: detaljer

en: day(s)
sv: dag(ar)

en: Mandatory
sv: Obligatoriskt

en: Expiration time
sv: Tid för utgång

en: IP address
sv: IP-adress

en: close
sv: stäng

en: More info
sv: Mer information

en: allow
sv: tillåt

en: Cookie name
sv: Namn för cookie

en: Privacy policy
sv: Integritetspolicy
