TacJS (7.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: title
eu: izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: deny
eu: ukatu

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: more
eu: gehiago

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: More
eu: Gehiago

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: all
eu: denak

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Top
eu: Goian

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: All
eu: Guztiak

en: Bottom
eu: Behean

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Other
eu: Bestea

en: Allow
eu: Baimendu

en: Deny
eu: Ukatu

en: Default state
eu: Lehenetsitako egoera

en: Close
eu: Itxi

en: Source
eu: Iturburua

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Middle
eu: Erdian

en: Info
eu: Informazioa

en: details
eu: xehetasunak

en: IP address
eu: IP helbideak

en: More info
eu: Informazio gehio

en: allow
eu: baimendu
