TacJS (7.0.0-beta4) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: title
ro: titlu

en: Status
ro: Stare

en: deny
ro: blochează

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: more
ro: mai multe

en: Comments
ro: Comentarii

en: More
ro: Mai multe

en: Support
ro: Suport

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: all
ro: toate

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Top
ro: Sus

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: All
ro: Toate

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Advanced
ro: Avansat

en: Other
ro: Altele

en: Allow
ro: Permite

en: Deny
ro: Interzice

en: Default state
ro: Stare implicită

en: Close
ro: Închideți

en: Source
ro: Sursă

en: Languages
ro: Limbi

en: Info
ro: Informație

en: details
ro: detalii

en: day(s)
ro: zi(le)

en: Mandatory
ro: Obligatoriu

en: IP address
ro: Adresă IP

en: close
ro: închide

en: More info
ro: Mai multe informații

en: allow
ro: permite
