TacJS (7.0.0-beta5) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: deny
jv: nolak

en: Read more
jv: Candhaké

en: more
jv: pepaké

en: Comments
jv: Komèntar

en: More
jv: Lengkapé

en: Overview
jv: Sekilas

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Top
jv: Ndhuwur

en: All
jv: Kabèh

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Advanced
jv: Mahir

en: Other
jv: Liyané

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: details
jv: detil

en: IP address
jv: Alamat IP
