TacJS (7.0.0-beta5) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: more
my: ပို၍

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: More
my: ပို၍

en: all
my: အားလုံး

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Other
my: အခြား

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: info
my: သတင်းအချက်အလက်

en: IP address
my: IP လိပ်စာ
