TacJS (7.0.0-beta5) - en to uk translation catalogue (50 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: title
uk: назва

en: Status
uk: Стан

en: deny
uk: заборонене

en: Read more
uk: Читати далі

en: more
uk: ще

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: Social networks
uk: Соціальні мережі

en: Support
uk: Підтримка

en: Overview
uk: Огляд

en: all
uk: все

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Top
uk: Зверху

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: All
uk: Все

en: Bottom
uk: Знизу

en: Advanced
uk: Розширені

en: Disclaimer
uk: Права

en: Other
uk: Інше

en: Allow
uk: Дозволити

en: Deny
uk: Заборонити

en: New Window
uk: Нове вікно

en: Default state
uk: Стан за замовчуванням

en: Close
uk: Закрити

en: source
uk: джерело

en: Source
uk: Джерело

en: Languages
uk: Мови

en: Middle
uk: Середина

en: Expire
uk: Закінчується дія

en: Info
uk: Інформація

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Credit
uk: Кредит

en: details
uk: подробиці

en: day(s)
uk: день(дні)

en: Mandatory
uk: Обов'язкове

en: info
uk: інформація

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Expiration time
uk: Завершення терміну дії

en: IP address
uk: IP-адреса

en: close
uk: закрити

en: Comment Title
uk: Заголовок коментаря

en: More info
uk: Розширена інформація

en: Videos
uk: Відео

en: allow
uk: дозволене

en: Show icon
uk: Показувати іконку

en: Fallback
uk: Запасний рядок

en: Close popup
uk: Закрити вікно

en: Personalize
uk: Персональна інформація
