TacJS (7.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Title
oc: Títol

en: title
oc: títol

en: Status
oc: Estatut

en: deny
oc: refusar

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: more
oc: mai

en: Comments
oc: Comentaris

en: More
oc: Mai

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: all
oc: tot

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Top
oc: Naut

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: All
oc: Tot

en: Bottom
oc: Bas

en: Advanced
oc: Avançat

en: Other
oc: Autre

en: Allow
oc: Autorizar

en: Deny
oc: Refusar

en: Close
oc: Tampar

en: source
oc: font

en: Source
oc: Font

en: Languages
oc: Lengas

en: Middle
oc: Mitan

en: Credit
oc: Crèdit

en: details
oc: detalhs

en: day(s)
oc: jorn(s)

en: IP address
oc: Adreça IP

en: allow
oc: permetre
