TacJS (7.0.0-rc2) - en to hi translation catalogue (33 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: deny
hi: निषेध करें

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: more
hi: और भी

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: More
hi: अधिक

en: Social networks
hi: सामाजिक तंत्र

en: Support
hi: समर्थन

en: Overview
hi: समीक्षा

en: all
hi: सभी

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Top
hi: ऊपर

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: All
hi: सभी

en: Bottom
hi: तल

en: Advanced
hi: विकसित

en: Disclaimer
hi: अस्वीकरण

en: Other
hi: अन्य

en: Allow
hi: अनुमति दें

en: Deny
hi: निषेध करें

en: Close
hi: बंद करे

en: Source
hi: स्रोत

en: Languages
hi: भाषायें

en: Info
hi: जानकारी

en: details
hi: विस्तृत सूचना

en: info
hi: जानकारी

en: Video Title
hi: वीडियो शीषर्क

en: IP address
hi: आईपी अड्रेस

en: More info
hi: अधिक जानकारी

en: allow
hi: अनुमति दें
