TacJS (7.0.0-rc2) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: more
si: තවත්

en: More
si: තව

en: All
si: සියල්ල

en: Languages
si: භාෂා

en: info
si: තොරතුරු
