TacJS (7.0.0-rc3) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: deny
sq: pengon

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: more
sq: tjetër

en: Comments
sq: Komente

en: More
sq: Akoma

en: Overview
sq: Panorama

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: All
sq: Të gjitha

en: Other
sq: Tjetër

en: Allow
sq: Lejo

en: Deny
sq: Ndalo

en: Languages
sq: Gjuhët

en: details
sq: hollësi

en: info
sq: informacion

en: allow
sq: lejon
