TacJS (8.x-2.10) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Next
fi: Seuraava

en: Save
fi: Tallenna

en: Destination
fi: Kohde

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Cookie name
fi: Evästeen nimi
