TacJS (8.x-2.11) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Next
cs: Další

en: Save
cs: Uložit

en: Destination
cs: Cíl

en: Original
cs: Původní
