TacJS (8.x-2.11) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Next
et: Järgmine

en: Save
et: Salvesta

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Original
et: Originaal
