TacJS (8.x-2.11) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Next
gl: Seguinte

en: Save
gl: Gardar

en: Destination
gl: Destino

en: Original
gl: Orixinal
