TacJS (8.x-2.11) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Next
pt: Próximo

en: Save
pt: Salvar

en: Destination
pt: Destino

en: Orientation
pt: Orientação

en: save
pt: salvar

en: Cookie name
pt: Nome do cookie
