TacJS (8.x-2.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Save
ru: Сохранить

en: Orientation
ru: Ориентация

en: AddThis
ru: Добавить это

en: Google Maps
ru: Карты Google
